• 16.05.2024 11:05

«Верес» знищив «Металург» та залишився в УПЛ

14 Чер 2023, 13:52 ,

Рівненська команда реабілітувалася за поразку у Львові.

Після перемоги «Металурга» над «Вересом» (1:0) у 1-му перехідному матчі, команди зустрілися у Рівному в поєдинку-відповіді.

Вже на старті зустрічі гості зі Запоріжжя вийшли вперед завдяки голу Сидорова, проте взяття воріт скасували через офсайд.

А ось рівняни забили за правилами, при цьому зробили це аж тричі. Після автогола Крапивного, а також м’ячів Балана та Гагуна підопічні Юрія Вірта здобули перевагу 3:0, а наприкінці тайму ще й залишилися в більшості через вилучення Сокола.

За таких умов 2-й тайм перетворився на формальність. Однак навіть так «Верес» зумів забити ще тричі– відзначилися Балан, Пасіч та Гайдучик. Запоріжці змогли відквитати один м’яч зусиллями Могильного наприкінці гри, але це їм не дуже допомогло – перемога рівнян 6:1 і збереження прописки у вищій лізі.

Отже, «Верес» розпочне наступний сезон в УПЛ, «Металург» – у першій лізі.