• 05.05.2024 18:47

«Манчестер Сіті» – переможець Ліги чемпіонів

Ґвардіола нарешті виграв головний єврокубок з «містянами».

«Манчестер Сіті» та «Інтер» зійшлися у фінальному матчі Ліги чемпіонів.

Попри те, що багато вболівальників очікували «легку прогулянку» для англійців, у 1-му таймі команда з Мілану дала справжній бій. Ба більше, «містяни» ще й втратили свого лідера Кевіна де Брюйне, який травмувався і залишив поле.

Після безгольового тайму «Манчестер Сіті» по перерві активізувався. Як наслідок, це допомогло команді вийти вперед на 67-й хвилині: після тривалого розіграшу Родрі опинився на ударній позицій та влучно пробив у дальній кут.

Після пропущеного м’яча «Інтер» намагався відігратися, і моменти для цього були. Втім, надійна гра Едерсона, оборони та вдача допомогти підопічним Хосепа Ґвардіоли втрамати свої ворота на замку.

Зрештою, «Манчестер Сіті» відіграв решту поєдинку по рахунку і, втримавши мінімальну перевагу до самого фінального свистка, став переможцем Ліги чемпіонів – 1:0.