• 04.05.2024 20:21

Українське дербі в АПЛ: Зінченко та Ко перемогли «Челсі» Мудрика

У дербі Лондона сильніші підопічні Мікеля Артети.

У четвер, 2-го травня, у лондонському дербі в рамках чемпіонату Англії зустрілися дві команди з українськими футболістами – «Арсенал» Олександра Зінченка приймав «Челсі» Михайла Мудрика.

Проте із перших хвилин цей принциповий матч розпочав лише один наш земляк, що виступає за «канонірів». Зінченко вийшов у старті, відіграв та провів на полі 73 хвилини, після чого поступився місцем одноклубнику Кірану Тірні.

Щодо Мудрика, то він з’явився у грі на 71-й хвилині, замінивши Рахіма Стерлінґа. На момент виходу Михайла на поле його команда поступалася з рахунком 3:1, а допомогти оформити камбек український талант на зміг.

Зрештою, дербі Лондона завершилося впевненою перемогою «Арсенала» та компанії з незмінним рахунком.

0
Один коментар до “Українське дербі в АПЛ: Зінченко та Ко перемогли «Челсі» Мудрика”
  1. Зінченко,ще не втратив шанс,саме цікаве ще попереду!!!