«Карпати» вирвали перемогу над «Оболонню»

29 Кві 2023, 16:35 ,

«Зелено-білі» тріумфували у столиці.

«Оболонь» приймала «Карпати» у рамках чергового туру першої ліги України з футболу.

Протягом 1-го тайму команди не змогли відкрити рахунок, однак це вдалося зробити на 57-й хвилині. Під час однієї з атак львівської команди гості зробили навіс до штрафного майданчика, який своїм точним ударом головою замкнув Хобленко.

Варто відзначити, що кияни значну частину матчу були в меншості. Попри це, вони все ж змогли відігратися: наприкінці матчу господарі подали стандарт, який завершився голом від Фатєєва.

Проте вже у компенсований час, на 101-й хвилині, львівська команда змогла забити знову. Бобко взявся виконувати штрафний удар і неймовірним ударом в дев’ятку приніс «Карпатам» надважливу перемогу – 2:1.