• 18.05.2024 10:25

Невиразна перемога «Динамо» у Львові

2 Кві 2023, 14:00

Голи Ваната та Раміреса допомогли «динамівцям» обіграти на виїзді аутсайдера зі «Львова» з рахунком 2:0.

При цьому підопічні Мірчі Луческу не зовсім переконливо виглядали в 1-ій частині 1-го тайму, коли в деяких епізодах навіть «львів’яни» діяли креативніше. Проте перед самою перервою уже футболісти київської команди притиснули – після однієї з атак м’яч навіть поцілив у поперечку воріт господарів.

У 2-му таймі все стало на свої місця. На 52-ій хвилині Шепелєв під час розіграшу штрафного скинув на Ваната, а той сильно та влучно пробив у лівий нижній кут – Рибка безсилий – 0:1.

А крапку в зустрічі поставив Рамірес, який на 87-ій хвилині ударом в 1 дотик забив 1-ий гол у сезоні, скористався хорошою передачею від Гармаша. Обидва футболісти вийшли на заміни.

Однак загалом «динамівці», від яких чекали переконливішої гри та впевненішої перемоги, як і в попередніх поєдинках, не показали феєричного видовища. Тож уболівальникам киян доводиться чекати виходу з кризи.