• 14.05.2024 16:43

6 голів у матчі: бойова нічия «Олександрії» та «Металіста 1925»

Підопічні Руслана Ротаня змогли оформити ефектний камбек.

«Олександрія» приймала «Металіст 1925» в рамках перенесеного поєдинку 6-го туру чемпіонату України.

Вже на старті зустрічі Третяков забив швидкий гол і вивів господарів уперед. Втім, харків’яни ще до перерви відповіли двома своїми м’ячами та повели в рахунку – забили Ткачук і Бичек.

На початку 2-го тайму підопічні тандему Голодюк-Едмар покращив свою перевагу зусиллями Шершня, який забив 3-й гол.

Хай там як, олександійці здаватися не планували. На 68-й хвилині Третяков відзначився вдруге і, оформивши дубль, скоротив відставання. А вже на 81-й хвилині гол на свій рахунок записав Кобзар, який допоміг команді Ротаня оформити камбек і встановив остаточний результат гри – 3:3.

Статистику матчу дивіться тут.

0
Один коментар до “6 голів у матчі: бойова нічия «Олександрії» та «Металіста 1925»”