• 18.05.2024 08:12

Неймовірні чемпіонські перегони

2 Тра 2021, 0:01 , , ,

“ПСЖ” та “Ліль” ведуть відчайдушну боротьбу за золото чемпіонату Франції

Несподівано, але лідер французької ліґи 1 змінюється дуже часто. Після кожної перемоги “ПСЖ” здається, що парижани знову на вершині і навряд чи віддадуть золото, але щоразу “Ліль” дивує. Так сталося і цього разу.

Парижани здобули непросту перемогу на “Лансом” (2:1). У 1-му таймі Неймар вивів свою команду уперед, а вже по перерві Маркіньюш подвоїв перевагу. Однак, на 61-ій хвилині Ґанаґо 1 м’яч відквитав та повернув свій колектив у гру. Останні хвилини матчу були для “ПСЖ” напруженими, але вони вистояли та до вечора повернули лідерство.

Їхній головний конкурент у боротьбі за золото “Ліль” свою звитягу здобув значно легше, обігравши “Ніцу” (2:0). Вже на 13-ій хвилині турецький ветеран Їлмаз відкрив рахунок. У 2-му таймі гості залишилися в меншості, тож завдання для “Ліля” лише стало легшим. А остаточно вбив інтригу Челік, який подвоїв перевагу “червоно-синіх” та фактично приніс колективу перемогу. У підсумку, 2:0 – “Ліль” обіграв “Ніцу” та вкотре змістив “ПСЖ” на 2-гу сходинку.