• 16.09.2024 22:58

Є перша перемога «Миная» на зборі

2 Лют 2023, 1:04 ,

Закарпатський колектив виявився сильнішим за команду з Узбекистану.

Команди провели достатньо активний 1-й тайм, проте жодна з них до свистка на перерву не змогла втілити свою атакувальну активність в рахунку на табло. Враховуючи це, колективи пішли на короткий відпочинок без забитих м’ячів з нічийним рахунком.

Однак по перерві гра активізувалася. Можливо, цьому посприяв достатньо швидкий гол Ахмедова, який на 56-й хвилині вдало реалізував 11-метровий удар і вивів узбекистанську команду вперед. Закарпатці змушені були перехоплювати ініціативу і відповідати не менш ударно.

Підопічні Володимира Шарана дуже гостро провели заключну 10-хвилинку і це принесло свій результат. На 80-й хвилині у воротар «Бухари» розписався Нємчанінов, який відновив паритет. А вже за 5 хвилин точним ударом вразив ворота узбеків й узагалі вирвав для «Миная» вольову звитягу – 2:1.