• 29.04.2024 20:27

Спаринг зі словенцями: «Шахтар» ледь не програв

27 Січ 2023, 18:52 ,

Донецька команда вирвала нічию наприкінці зустрічі.

«Шахтар» провів ще один спаринг у рамках турецького збору – його суперником став словенський «Копер».

Вже на старті поєдинку команди обмінялися голами – на м’яч Осієнґа на 13-й хвилині вже за мить своїм точним ударом відповів Петряк. Саме за такого рахунку команди і пішли на перерву, проте активізувалися у 2-му таймі.

На 55-й хвилині словенці отримали право на пробиття пенальті, але Осуджі не переграв з позначки Трубіна. За 9 хвилин активність «Копера» все ж принесла свій результат, адже завдяки голу Едомвоні вони знову вийшли вперед.

Все йшло до того, що спаринг завершиться поразкою «помаранчево-чорних», але Назарина був проти. Вже у компенсований час Єгор розписався у воротах суперника і вирвав для своєї команди нічию – 2:2.