• 07.05.2024 03:24

Драматична перемога Зінченка і Ко над «МанЮнайтед»

Підопічні Мікеля Артети дотиснули суперника наприкінці зустрічі.

«Арсенал» нашого Олександра Зінченка продовжує лідирувати у чемпіонаті Англії. Сьогодні підтвердити свій статус та чемпіонські амбіції «каноніри» мали у матчі проти «Манчестер Юнайтед», якому прикро поступилися у 1-му колі (1:3).

Український оборонець вчергове з’явився на полі з перших хвилин і, забігаючи наперед, відіграв увесь поєдинок. При цьому Сашко був одним з найкращих гравців у складі обох команд, адже крім надійної гри в обороні, він ще й долучився до двох голів своєї команди.

Особливо емоційним виявився переможний гол Нкетії на останніх хвилинах матчу, коли Зінченко оформив так званий «хокейний асист», віддавши передачу на Едеґора, а той вже вивів на ударну позицію автора переможного взяття воріт.

У підсумку, 3:2 – Олександр та компанія продовжують крокувати до чемпіонського титулу.