• 25.04.2024 15:49

«Ти – нацист»: іспанські фанати знову ображали Зозулю

Досвідчений українець вчергове став жервтою обрав.

«Райо Махадаонда» Романа Зозулі зустрічався з «Депортіво», склад якого буквально вчора поповнив український захисник Орест Лебеденко, у матчі третього дивізіону Іспанії.

Досвідчений український нападник не потрапив до стартового складу своєї команди, зігравши лише 25 хвилин по перерві. При цьому, на жаль, він запам’ятався у цій зустрічі аж ніяк не футбольними моментами.

Річ у тому, що Роман вчергове став жертвою образ іспанських фанатів. Вболівальники «Депортіво» вигукували «Зозуля, ти нацист!», через що арбітр навіть змушений був призупиняти поєдинок на 60-й хвилині зустрічі.

Зрештою, та гра завершилася поразкою Зозулі та компанії з рахунком 0:1, а єдиний м’яч у складі команди з Ла-Коруньї забив колишній форвард львівських «Карпат» Лукас Перес.