• 27.06.2024 00:34

Дебютний матч Мудрика: «навозив» Мілнера, майже забив «Ліверпулю»

22-річний українець дебютував за лондонську команду.

Вінґер «Челсі» Михайло Мудрик дебютував за лондонську команду. Сталося це в матчі 21-го туру чемпіонату Англії проти «Ліверпуля», в якому український талант з’явився на поле з-під заміни на 55-й хвилині.

22-річний хавбек виглядав доволі непогано. Він зумів заробити жовту картку для захисника «мерсисайдців» Джеймза Мілнера, навозивши його в одному з епізодів.

Крім того, на 64-й хвилині Михайло був близьким до того, аби забити свій дебютний гол за «пенсіонерів», однак не зміг влучити у ворота з близької відстані. Щоправда, кут для удару був досить гострим.

Як наслідок, команди з Ліверпуля та Лондона не змогли виявити сильнішого, тож перший матч Мудрика на теренах Англії завершився безгольовою нічиєю з рахунком 0:0.

0
Один коментар до “Дебютний матч Мудрика: «навозив» Мілнера, майже забив «Ліверпулю»”
  1. Добре вийшов на заміну, можна привітати з хорошим дебютом!!!