• 18.05.2024 08:54

Їдуть додому: Німеччина не вийшла з групи на ЧС-2022

Підопічні Ганса-Дітера Фліка залишають Мундіаль.

Німеччина та Коста-Ріка зійшлися в очному матчу заключного туру групового етапу чемпіонату світу з футболу.

Попри швидкий гол Ґнабрі, поєдинок виявився для німців дуже непростив. Словом, на 70-й хвилині вони вже програвали 2:1 після точних ударів Тахеди та Варґаса.

Хай там як, підопічні Ганса-Дітера Фліка все ж змогли зібратися з силами. Спершу на 73-й хвилині Гаверц відзначився голом та зрівняв рахунок, а на 85-й хвилині той таки Кай оформив дубль. А вже у компенсованйи час забив Фулькруґ, який вирвав для своєї збірної перемогу – 4:2.

Хай там як, німцям цього виявилося недостатньо для виходу до наступної стадії – вони їдуть додому. «Бундестім» посіла 3-тє місце у своїй групі, поступившись Іспанії, яка на 2-й сходинці, лише за різницею забитих і пропущених м’ячів.