• 04.07.2024 22:52

Є перша сенсація: Аргентина програла Саудівській Аравії

Месі та компанія несподівана зазнали поразки.

Аргентина та Саудівська Аравія зійшлися в очному матчі 1-го туру групового етапу чемпіонату світу з футболу.

Достатньо швидко підопічні Скалоні вийшли вперед, успішно реалізувавши пенальті – забив Месі. У 1-му таймі м’яч іще три рази побував у воротах арабської команди, однак всі ці взяття воріт скасували через офсайд.

А ось по перерві Саудівська Аравія шокувала. До 53-ї хвилини «зелено-білі» забили двічі зусиллями Аль-Шехрі та Аль-Давсарі. А після цього команда-андердог закрилася в обороні, надійно відіграла біля власних воріт, втримала позитивний результат і, як наслідок, здобула сенсаційну перемогу над Аргентиною – 2:1.

5
Один коментар до “Є перша сенсація: Аргентина програла Саудівській Аравії”
  1. Це сенсація всіх чемпіонатів світу разом взятих,ото араби на ставці зробили!!!