• 03.05.2024 04:26

Яремчук – Юда!»: фанати «Ґента» побажали смерті українському нападнику

Прихильники бельгійського колективу «тепло» зустріли українця.

«Брюґе» Романа Яремчука і Едуарда Соболя завітав у гості до «Ґента», в складі якого раніше виступав український нападник.

Схоже, що тамтешні вболівальники досі не можуть пробачити Яремчуку перехід до «синьо-чорних». Під час сьогоднішнього матчу фанати «буйволів» вивісили в бік Романа образливий банер із надписом «Смерть зрадникам! Яремчук – Юда».

Зазначимо, що ультрас «Ґента» вже відхрестилися від цього банера і заявили, що це – позиція окремих фанатів, а не угруповання ультрас бельгійського клубу.

Щодо самого матчу, то він завершився для Яремчука та компанії невдало. «Брюґе» зазнав поразки із рахунком 0:2, а сам Роман вийшов на поле на 60-й хвилині й зарадити програшу не зумів.

Інший українець, захисник Едуард Соболь, вийшов на поєдинок у старті, однак його замінили вже по перерві.

5
Один коментар до “Яремчук – Юда!»: фанати «Ґента» побажали смерті українському нападнику”