• 02.05.2024 19:40

Пригоди Сича у Бельгії: черговий вихід у старті, 5-й матч без перемог

30 Жов 2022, 8:08 ,

Український футболіст продовжує виходити в стартовому складі.

Захисник «Кортрейка» Олексій Сич провів черговий матч чемпіонату Бельгії, вкотре з’явившись в основному складі своєї команди – у протистоянні проти тамтешнього «Серкль Брюґе».

Український футболіст, який грає у бельгійській першості на правах оренди з львівського «Руху», провів на полі всі 90 хвилин. За цей матч Олексій запам’ятався лише отриманою на 44-й хвилині жовтою карткою.

Зазначимо, що поєдинок між «Кортрейком» та «Серкль Брюґе» закінчився нічиєю із рахунком 1:1. До слова, команда Сича не знає смаку перемог вже протягом 5-ти матчів поспіль (востаннє вони перемагали «Антверпен» ще 2-го жовтня).

Щодо гри самого українця, то авторитетний портал «WhoScored» оцінив його виступ у 6,5 бала, що є найгіршим результатом серед усіх гравців оборони «Кортрейка».

Цього сезону чемпіонату Бельгії Сич встиг зіграти за «Кортрейк» вже 7 поєдинків, але результативними діями поки не відзначався.

5
Один коментар до “Пригоди Сича у Бельгії: черговий вихід у старті, 5-й матч без перемог”