• 21.09.2024 05:32

«Він уже не допоможе «Краковії». Коноплянку знову критикують в Польщі

11 Жов 2022, 10:10 ,

33-річного українця знову розкритикували польські медіа.

У суботу, 8-го жовтня, «Краковія» вдома мінімально поступилася «Лехії» (0:1). Український хавбек команди з Кракова Євген Коноплянка вийшов на поле у 2-му таймі за рахунку 0:0, проте на 84-й хвилині, саме за перебування на полі нашого земляка, суперники забили вирішальний м’яч.

Виступ Коноплянки, делікатно кажучи, не вразив польських медівників із ресурсу «Dziennik Polski». Журналісти вдалися до критики українського легіонера, висловивши думку, що той уповільнює гру «Краковії».

Швидше за все, він уже не допоможе «Краковії». Він грає надто повільно, йому не вистачає динамічних дій зі свого боку, точних ударів. З ким йому грати, якщо не з командою з нижньої частини турнірної таблиці?, – пише видання.

Зазначимо, що цього сезону 33-річний Коноплянка провів 7 матчів за «Краковію», в яких відзначився 2-ма забитими м’ячами. Чинний контракт Євгена з краківською командою розрахований до 30-го червня 2023-го року.