• 15.05.2024 00:08

Скандал у матчі «Карпат»: фатальна помилка арбітра вплинула на результат

У матчу за участю львівської команди сталася груба помилка арбітра.

Львівські «Карпати» зустрічалися з «Поліссям» у рамках 7-го туру першої ліги України. Центральний поєдинок всієї першості завершився перемогою житомирської команди із рахунком 2:0.

На 9-й хвилині матчу підопічні Андрія Тлумака організували свою атаку, яку перервав воротар господарів Олег Кудрик. Щоправда, зробив він це не за правилами, зігравши руками за межами штрафного майданчика.

Головний арбітр матчу, звісно, призначив вільний удар, однак усіх здивувало інше його рішення. За логікою, за такий фол Кудрика повинні були вилучити, проте рефері чомусь не показав голкіперу навіть жовтої картки.

Безсумнівно, якби «Полісся» залишилося в меншості, ще й без свого основного воротаря, команді було б вкрай непросто. І виникають великі сумніви, що за таких умов житомирці змогли б здобути таку грандіозну звитягу…

5
Один коментар до “Скандал у матчі «Карпат»: фатальна помилка арбітра вплинула на результат”
  1. З перших хвилин суддя грав за Полісся, може у Льовіві буде грати за Карпати???