• 17.05.2024 13:31

Бойова нічия у Мадриді

27 Кві 2021, 23:54 ,

У 1-му півфінальному матчі Ліги Чемпіонів “Реал” та “Челсі” сильнішого не виявили

Лондонці підходили до матчу в ролі аутсайдера, але саме вони активніше розпочали гру. Вже на старті зустрічі Вернер не реалізував чудовий момент, пробиваючи з кількох метрів. Однак, незабаром лондонці таки забили. На 14-ій хвилині Пулішич обіграв Куртуа та точно пробивши під поперечку, відкрив рахунок. Відповідь від “Реала” не забарилася, вже на 29-ій хвилині Бензема ефектним ударом відновив паритет.

По перерві мадридці заграли активніше. Гравці “Реала” створювали більше моментів, хоча вистачало й небезпечних контратак від “Челсі”. У підсумку, 2-ий тайм минув без голів, тож команди розписали мирову – 1:1.

“Реал” – “Челсі” – 1:1

Голи: Бензема, 29 – Пулішич, 14

“Реал”: Куртуа, Начо, Варан, Мілітау, Карвахаль (Одріосола, 77), Марселу (Асенсіо), Каземіру, Крос, Модріч, Вінісіуш Жуніор (Азар, 66), Бензема (Родріґу, 90+2)

“Челсі”: Менді, Чілвел, Рюдіґер, Сілва, Крістенсен, Аспілікуета (Джеймс, 66), Жоржинью, Канте, Маунт, Пулішич (Зієш, 66), Вернер (Гаверц, 66)

Попередження: Вінісіуш Жуніор, 27; Крос, 60; Марселу, 65; Варан, 78; Одріосола, 89 – Пулішич, 38