• 10.05.2024 08:40

Мирова з «Рухом»: нічийне повернення «Вереса» на «Авангард»

30 Вер 2022, 15:24 ,

Команди із Рівного та Львова визначити переможця не змогли.

Сьогодні, 30-го вересня, особливий день для рівненських вболівальників, адже вперше за 5 років місцевий «Верес» провів свій домашній матч на оновленому стадіоні «Авангард».

Суперником команди Юрія Вірта був «Рух», який все встиг стати принциповим супротивником для «народного клубу». До слова, своєрідне дербі між рівнянами та львів’янами почалося більш ніж на півгодини пізніше, оскільки в місті оголосили повітряну тривогу.

1-й тайм зустрічі виявився вкрай видовищним. Іще до перерви команди забили тричі, однак більш ефективними в атаці були господарі – на точний удар Талеша вони відповіли голами Дахновського і Кльоца.

Попри це, підопічні Леоніда Кучука не збиралися їхати із Рівного з поразкою. І вже на старті 2-го тайму зусиллями Дідика вони змогли зрівняти рахунок, вирвавши для себе підсумкову нічию у принциповому поєдинку – 2:2.