• 01.07.2024 17:06

Впоралися без Ярмоли: «Аль-Айн» Реброва повернувся на переможний шлях

Еміратський гранд зіграв спаринг під час паузи на матчі збірних.

Незважаючи на те, що деякі гравці «Аль-Айна», включаючи українця Андрія Ярмоленка, поїхали до табору своїх національних збірних, еміратська команда вирішила дарма часу не гаяти.

Днями підопічні Сергій Реброва зіграли контрольний матч проти місцевої «Аль-Батаї». Цей спаринг виявився досить незвичайним, адже складався із трьох таймів тривалістю у 30 ігрових хвилин.

Як наслідок, попри відсутність кількох ключових виконавців, «Аль-Айн» зумів здобути мінімальну перемогу з рахунком 1:0 – єдиний гол забив бразилець Ерік. Таким чином, найбільш український колектив у ОАЕ повернувся на переможний шлях, адже в останній грі чемпіонату він поступився «Аль-Джазірі» (1:2).

Свій наступний офіційний матч команди Реброва та Ярмоленка проведе вже 2-го жовтня – чинному чемпіону еміратської першості протистоятиме достатньо непростий «Аль-Ітіхад».

5
Один коментар до “Впоралися без Ярмоли: «Аль-Айн» Реброва повернувся на переможний шлях”
  1. Треба перемагати в офіційних,а не в товарняках!!!