• 18.05.2024 19:27

Шотландія здолала Ірландію: тепер Україну влаштує лише перемога

У матчі передостаннього туру Ліги націй збірна Шотландії здобула вольову перемогу над Ірландією – 2:1

Українці в цій парі вболівали за ірландців, перемога яких полегшила би завдання «синьо-жовтим»: у поєдинку останнього туру підопічних Олександра Петракова влаштувала би нічия зі шотландцями. Але такого подарунку ми не дочекалися.

Хоча спочатку все складалося за сприятливим сценарієм. На 18-ій хвилині ірландець Джон Іґан виявився найрозторопнішим у карній зоні – 0:1.

Однак на початку 2-го тайму (50-та хвилина) шотландець Джек Гендрі влучним ударом головою зрівняв рахунок – 1:1. А наприкінці гри захисник збірної Ірландії зіграв рукою у власному штрафному майданчику, а Раян Крісті майстерно встановив переможний рахунок для Шотландії.

Тепер, перед останнім туром, турнірна таблиця групи B1 має такий вигляд.

Виграє Україна в Кракові у вівторок, 27-го вересня, – вийде в елітний дивізіон Ліги націй. Не виграє – залишиться в Лізі B. У шотландців тепер ситуація трохи краща, адже у вівторковому поєдинку їх влаштує нічия.

Але й «синьо-жовті» підійдуть до поєдинку в піднесеному настрої, адже сьогодні українці розтрощили в Єревані збірну Вірменії.

5
Один коментар до “Шотландія здолала Ірландію: тепер Україну влаштує лише перемога”