• 19.09.2024 03:56

А як же травма? Соболь зіграв за «Брюґе», хоча у збірну не поїде

Український оборонець несподівано зіграв у чемпіонаті Бельгії.

«Брюґе» Романа Яремчука та Едуарда Соболя завітав у гості до «Стандарда» в матчі 9-го туру бельгійської першості.

Український форвард з’явився у старті своєї команди, але практично нічого показати не зміг. Як наслідок, зігравши 60 хвилин без результативних дій, Яремчук залишив поле за рішенням головного тренера.

Щодо Соболя, то з ним куди цікавіша ситуація. Напередодні була інформація, що він отримав травму на тренуванні й через це навіть не приїде до збірної України на вересневі поєдинки Ліги націй. Проте у цій грі Едуард несподівано вийшов на поле, з’явившись з-під заміни на 71-хвилині. Тепер чекаємо роз’яснень…

У підсумку, зарадити фіаско своєї команди українці не зуміли – матч завершився розгромною поразкою «Брюґе» із рахунком 0:3.