• 19.05.2024 15:10

Колишній «динамівець» забив гол, Ракицького вигнали. Відео

У матчі 7-го туру чемпіонату Туреччини «Адана Демірспор» розгромив на виїзді «Антальяспор» – 3:0

Уже на 1-ій хвилині колишній атакувальний півзахисник «Динамо» Юнес Беланда відкрив рахунок.

Наприкінці 1-го тайму форвард «Антальяспора» легко втік від «важкого»  захисника Ярослава Ракицького, й українець грубо «зрізав» суперника, за це арбітр показав йому пряму червону картку.

Колишній «шахтар» уже отримав 3 жовті та 2 прямі червоні картки в 5-ти поєдинках за «Адану Демірспор».

Але його команда все одно залишилася в більшості, оскільки суперник заробив аж 2 вилучення, тому довела справу до розгрому після перерви.

За «Антальяспор» із 1-их хвилин грав колишній нападник «Шахтаря» Луїш Адріану, але нічим себе не виявив, і його швидко замінили.

В «Адани Демірспора» тепер 16 очок і 1-ше місце у турнірній таблиці. Наступного туру команда вдома зіграє проти «Ґалатасарая», який посідає 2-ге місце.

Нагадаємо, що за поєдинок 6-го туру чемпіонату Туреччини, коли «Адана Демірспор» грав проти «Трабзонспора» (3:2), аналітики виставили Ракицькому найнижчу оцінку в складі переможців.