• 19.05.2024 17:12

Звитяга “Барселони”, помилка “Атлетіко”

Результати ігрового дня іспанської Прімери

“Барселона” все ще у чемпіонських перегонах. “Синьо-гранатові” обіграли на виїзді “Вільяреал”, хоча матч розпочинався для них невдало. У середині 1-го тайму Чуквуезе зробив заявку на сенсацію, вивівши господарів уперед. Однак вже за 2 хвилини Ґрізман встановив паритет, а згодом зовсім вивів команду уперед. У 2-му таймі “Барселона” була менш активною, але вилучення Тріґероса допомогло їм втримати переможний результат та здобути 3 очки – 2:1.

Натомість “Атлетіко” зробило команді Рональда Кумана подарунок. “Матрацники” поступилися “Атлетіку” з Більбао і дали можливість переслідувачам продовжити боротьбу. У складі басків вже на старті матчу забив Баренґер, що змусило мадридців розкриватися. На 77-ій хвилині Савіч таки зрівняв рахунок і надав прихильникам “Атлетіко” надію на перемогу, але під завісу матчу Мартінес цю надію зруйнував, знову вивівши господарів уперед. У підсумку, 2:1 – на користь колективу з Більбао.