• 15.05.2024 20:02

Переможна хода “Карпат” триває – розгромили “Буковину”

Львівська команда здобула третю перемогу поспіль у першій лізі.

“Карпати” відразу ж захопили ініціативу, і вже на четвертій хвилині Тарануха після пасу Кожанова відкрив рахунок. Сам Денис міг подвоїти його у середині першого тайму, проте не реалізував пенальті. Проте вже за кілька секунд Кожанов асистував Чачуа, який забив другий гол у матчі.

А у другому таймі після навісу Кожанова зі штрафного Махнєв намагався переправити м’яч у ворота, але, здається, так до нього і не торкнувся, що не завадило круглому опинитися у сітці гостей. А крапку в зустрічі поставив гравець “Буковини” Василь Гакман, але забив він у власні ворота, перериваючи простріл Когута. Остаточний рахунок – 4:0 на користь “Карпат”.

Це третя перемога “Карпат” у трьох матчах і вони очолюють турнірну таблицю групи А першої ліги.