• 28.04.2024 05:34

Жіноча збірна України з пляжного футболу посіла 4-те місце Євроліги-2022 в італійському Кальярі, поступившись у матчі за бронзу команді Португалії.

Євроліга-2022 з пляжного футболу. Жінки. Дивізіон А

Матч за 3-тє місце

Португалія – Україна – 3:0

Голи: Костюк, 15, автогол; Кароліна, 23; Еріка, 27

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова

У 1-му періоді, який пройшов у рівній боротьбі, суперниці м’ячів не забивали. На початку ж 2-ої 12-хвилинки португалки вийшли вперед завдяки автоголу Юлії Костюк. Під завісу періоду Кароліна подвоїла перевагу своєї команди. А в заключному ігровому відрізку Еріка забила 3-ій м’яч і встановила остаточний результат зустрічі. Отож, 3:0 – перемога збірної Португалії.

Водночас варто відзначити, що підопічні Юрія Клименка за ходом цього турніру вибороли путівку на Європейські ігри 2023-го року у польському Кракові.