• 04.05.2024 08:13

“Зоря” здолала “Олімпік”

25 Кві 2021, 15:57 ,

Луганська “Зоря” у непростому матчі переграла “Олімпік” – 2:1

Команда Віктора Скрипника достатньо забила свій гол. Вже на 12-ій хвилині Бабенко збив Кочергіна і арбітр вказав на позначку. До м’яча підійшов Юрченко, який точним ударом вивів луганців уперед.

По перерві донеччани теж отримали право на пробиття 11-метрового, коли Фаворов сфолив проти Тейшейри. Карґбо сильно пробив у правий кут, тож Васіль, навіть вгадавши напрям удару, врятувати команду не зміг. На 71-ій хвилині “Зоря” вдруге повела в рахунку, голом відзначився Шахаб, який тільки-но з’явився на полі. Цей гол став для луганців переможним – перемога “Зорі” з рахунком 2:1.

“Зоря” – “Олімпік” – 2:1

Голи: Юрченко, 12, з пен.; Шахаб, 71 – Карґбо, 54, з пен.

“Зоря”: Васіль, Фаворов, Вернидуб, Абу Ханна, Жунінью, Назарина, Юрченко (Іванісеня, 77), Кочергін, Кабаєв (Луньов, 67), Алах’яр (Руфаті, 90+1), Гладкий (Шахаб, 67)

“Олімпік”: Кичак, Пасіч, Драме, Зотько, Лебеденко, Бабенко, Політило, Беніто (Карґбо, 46), Екра (Талес, 46), Тейшейра, Нкенґ

Попередження: Кабаєв, 23; Фаворов, 53 – Екра, 54