• 04.05.2024 01:04

Два асисти Яремчука: як українець допомагає «Брюґе» вигравати

Український форвард «Брюґе» Роман Яремчук відзначився двома результативними передачами

Це сталося в гостьовому матчі 8-го туру чемпіонату Бельгії проти «Серена», який завершився перемогою команди українців – 2:0.

26-річний українець на 52-ій хвилині асистував канадцю Ларіну, який відкрив рахунок.

На 69-ій хвилині Яремчук зробив іще один асист – на Ванакена, після чого рахунок став 2:0.

Матч так і закінчився.

Тепер на рахунку українського нападника 1 гол і 2 асисти в 3-ох матчах за статусну бельгійську команду. Роман зіграв 3-ій матч за «Брюґе», його замінили на 74-ій хвилині.

У стартовому складі «Брюґе» на цей матч також вийшов Едуард Соболь. Він відіграв до фінального свистка.

Нагадаємо, раніше президент «Бенфіки» Руй Кошта схвально висловився про Яремчука та розповів, чому відбувся його перехід у «Брюґе».

5
Один коментар до “Два асисти Яремчука: як українець допомагає «Брюґе» вигравати”