• 18.05.2024 21:46

Прикра поразка «Динамо» у стартовому матчі Ліги Європи

Київська команда поступилася у Стамбулі.

«Динамо» завітало у гості до «Фенербахче» у рамках поєдинку 1-го туру групового етапу Ліги Європи.

До перерви у підопічних Мірчі Луческу не було практично ніяких шансів, зате господарі намагалися атакувати і змогли забити першими. На 35-й хвилині турки успішно розіграли стандарт, внаслідок чого Енріке вивів свою команду вперед.

Якщо бути відвертим, то перерві «динамівці» і надалі не вражали своїми атакувальними діями. Проте, не маючи майже ніяких моментів, на 64-й хвилині українська команда зуміла організувати атаку, яка завершилася влучним ударом Циганкова після прориву і передачі від Буяльського.

Хай там як, уникнути поразки «біло-синім» так і не вдалося. Вже у компенсований час «Фенербахче» завдяки м’ячу Батшуаї все ж зумів дотиснути гостей з Києва, внаслідок чого здобув вкрай непросту перемогу в рідних стінах із рахунком 2:1.