• 17.05.2024 05:47

Дива не сталося: Україна програла Словенії

У чвертьфінальному поєдинку чемпіонату світу з волейболу Україна програла Словенії – 1:3 (25:18, 24:26, 19:25, 23:25)

Гра відбувалася під акомпанемент шаленої підтримки словенської публіки – зал у Любляні вміщає більше 12-ти тисяч глядачів

1-ий сет минув за переваги збірної України. Розпочавши з 2-ох чудових блоків, «синьо-жовті» не випустили ініціативу з власних рук до кінця стартового періоду гри – 25:18.

У 2-ій партії все розпочалося з 1:4, наші вирівняли становище, а 14:12 на користь «синьо-жовтих» змусило тренера словенської збірної взяти тайм-аут. І це частково допомогло, адже господарі взяли загалом рівний сет – 26:24.

3-тя партія пішла гойдалками, але після 15-ти очок перевага – насамперед психологічна – перейшла до волейболістів зі Словенії. І вони її вже не втратили – 25:19.

Схожі гойдалки відбувалися і в 4-му сеті. Відчувалося, що українці грали в гостях, адже підтримка трибун буквально окрилювала словенців. І наші не витримали, тож програли без шансів – 23:25.

Рахунок за сетами – 3:1 на користь Словенії, яка вийшла у півфінал чемпіонату світу, «синьо-жовті» на цьому закінчили там виступи.

Збірна України вперше в історії зіграла у чвертьфіналі чемпіонату світу з волейболу. Це стало можливим після феєричної перемоги в 1/8-ій фіналу над нідерландцями – 3:0 (25:16, 25:19, 25:18). Але далі українські волейболісти видатну історію вже не написали…