• 27.04.2024 21:30

Сьогодні фінал відбору ігор за участі збірної України

У півфінальному поєдинку відбору до Всесвітніх пляжних ігор 2023-го року жіноча збірна України перемогла команду Італії.

1/2-га фіналу

Україна – Італія – 3:3, у дод. час – 1:0

Голи: Дубицька, 3; Дехтяр, 13; Костюк, 26; Кліпаченко, 38 – Олів’єрі, 16; Векіоне, 25; Ільяно, 36

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова

У півфінальному матчі збірна України зустрілася з господарками відбору – італійками. У стартовій 12-хвилинці перевага залишилася на боці наших дівчат. Уже на 3-ій хвилині Ірина Дубицька розпечатала ворота суперниць. На початку 2-го періоду Юлія Дехтяр подвоїла перевагу українок, однак Джулія Олів’єрі швидко відновила мінімальний розрив. У заключному 12-хвилинному відрізку Марія Векіоне зрівняла рахунок, а потім команди обмінялися голами Юлії Костюк та Роберти Ільяно. Гра перейшла в овертайм, перемогу в якому «синьо-жовтим№ приніс влучний удар Анастасії Кліпаченко — 4:3. Таким чином жіноча збірна України у фінальному матчі турніру зіграє сьогодні, 4-го вересня, з Англією.

Англія – Іспанія – 3:1

Наступні матчі: 4 вересня, неділя