• 27.04.2024 21:32

Жіноча збірна України з пляжного футболу з поразки 3:5 стартувала у відборі до Всесвітніх пляжних ігор 2023-го року. Суперником “синьо-жовтих” була збірна Швейцарії – 7-ма команда світового рейтингу.

Всесвітні пляжні ігри 2023-го року. Жінки. Кваліфікація. Група В

Швейцарія – Україна -5:3

Голи: Шерер, 3, 29; Ґарсія, 11, 30; Кюфер (19) – Дубицька, 6; Дехтяр, 13; Терех, 18

Україна: Терех, Воловенко, Дехтяр, Костюк, Василюк, Кліпаченко, Кирильчук, Крамна, Дубицька, Випасняк, Тихонова

1-ий період розпочався для підопічних Юрія Клименка невдало. Голкіпер швейцарок Крістін Шерер зуміла перекинути м’яч через Анастасію Терех. Утім, за 3 хвилини Ірина Дубицька ювелірним ударом від стійки воріт зрівняла рахунок. Однак за хвилину до 1-ої перерви Сара Ґарсія з кутового знов вивела наших суперниць уперед – 2:1. Початок 2-ої 12-хвилинки порадував – Юлія Дехтяр з далекої відстані завдала влучного удару – 2:2.  Ба більше, Анастасія Терех на 18-ій хвилині із центра поля вистрілила в дев’ятку, й українки повели. Утім, суперник здаватися не збирався й за хвилину зусиллями Паскаль Кюфер відігрався – 3:3. У 3-му періоді шальки терезів знову хитнулися в бік Швейцарії. Спочатку невдалий відскок від піску дозволив оформити дубль Шерер, а невдовзі її досягнення ударом бісіклетою повторила Гарсія. Отож, результат гри – 5:3.

Швеція – Іспанія – 2:4