• 23.10.2024 06:18

Прикра невдача «Минаю»

29 Сер 2022, 17:04 ,

Закарпатська команда зазнала болючої поразки.

«Олександрія» приймала «Минай» у рамках заключного матчу 2-го туру чемпіонату України.

Ще до перерви господарі зуміли вийти вперед. Завдяки ефектному м’ячу Третьякова на 23-й хвилині зустрічі команди пішли на перерву за мінімальної переваги олександрійського колективу.

Такий рахунок тримався майже до самого кінця матчу. Проте, вже у компенсований час «минайці» змогли організувати свою атаку і, скориставшись парною помилкою Мірошніченка та Білика, зрівняли рахунок – забив Голуб.

Здавалося, зараз команди дограють заключні хвилині і пролунає фінальний свисток, який ознаменує нічию. Втім, за хвилину після пропущеного м’яча «Олександрія» несподівано забила вдруге: Цуріков підхопив м’яч на підступах до штрафного майданчика і виконав чудовий удар в саму дев’ятку – без шансів для Бандури.

Як наслідок, 2:1 – підопічні Юрія Гури вирвали звитягу, завдавши прикрої поразки «Минаю»…