• 06.05.2024 16:41

Невпізнанний “Бафало”

У черговому матчі регулярного сезону НХЛ “Бафало” несподівано обіграв “Бостон” – 6:4

Останнім часом “Бафало” не впізнати, це вже не та команда, яка програвала десяток матчів поспіль. Цього разу “Сейбрз” обіграли “Брюінз”, забивши їм аж 6 шайб.

Поєдинок для господарів розпочався невдало, вже на 2-ій хвилині Кампфер вивів “Бостон” уперед. Однак відповідь “Бафало” не забарилася, ще в 1-му періоді Рейнгарт зрівняв рахунок. Ба більше, далі команда відчула впевненість у власних силах та забила ще 4 шайби, а рахунок став 5:1.

У 3-му періоді “Бостон” спробував поевернутися в гру і був дуже близьким до цього. Зусиллями Річі, Мілера та Хола “Брюінз” скоротили відставання до мінімуму, але той же Рейнгарт зупинив камбек, забивши у пусті ворота. У підсумку, 6:4 – “Бафало” впевше у сезоні обіграв “Бостон”.