• 06.10.2024 11:19

Антигерой Таловєров: дві результативні помилки і перша поразка

15 Сер 2022, 8:20 ,

Молодий українець провів, делікатно кажучи, не надто вдалий поєдинок.

«Слован» Ліберец несподівано програв «Пардубіце» в матчі 3-го туру чемпіонату Чехії.

Український півзахисник Максим Таловєров з’явився у стартовому складі своєї команди і пробував на полі всі 90 хвилин, однак цього разу наш співвітчизник провів не надто вдалий поєдинок.

Наприкінці 1-го тайму українець невдало зупинив м’яч після удару суперника, після чого м’яч відскочив до Ґлавати, який і відкрив рахунок. А вже за мить той таки Максим віддав необачну передачу на партнера, який був під пресингом, той втратив м’яч і «Слован» пропустив удруге.

По перерві команда з Лібереца змогла відіграти один м’яч, але цього виявилося замало – 2:1 на користь господарів.

0
Один коментар до “Антигерой Таловєров: дві результативні помилки і перша поразка”