• 02.05.2024 13:45

У польській Сілезії триває етап Діамантової ліги

У стрибках у висоту Україну представляли 4 спортсменки – Ярослава Магучих, Ірина Геращенко, Катерина Табашник і Юлія Левченко.

Найкращий результат серед українок – у Магучих, але перемогти їй не вдался. Ярославі не підкорилася висота 1,98 см.

Золоту медаль виборола узбекистанка Сафіна Абдулаєва. Вона, як і Магучих, взяла висоту 1,92 см, але зробила це з 1-ої спроби, тоді як українка використала аж 3.

Бронзовою призеркою з результатом 1,88 см стала Катерина Табашник. Для 28-річної це 1-ша медаль на рівні етапів Діамантової ліги.

Ірина Геращенко стрибнула 1,88 см і фінішувала 6-ою, а Юлія Левченко з результатом 1,84 см – 9-ою.

Нагадаємо, що наприкінці липня в американському Юджині відбувався чемпіонат світу з легкої атлетики. Українські легкоатлети здобули 2 нагороди. Обидві у секторі стрибків у висоту: Ярослава Магучих здобула срібло у жіночому турнірі, Андрій Проценко – бронзу в чоловічому.