• 08.05.2024 08:19

Білодід та інші: збірна України – лідер

У Ризі стартував Кубок Європи з дзюдо

Перший змагальний день у Латвії для збірної України вкрай успішний – 7 медалей. У скарбничці наших спортсменів: 3 золота, 1-не срібло та 3 бронзи.

Як повідомив XSport, володарями золотих медалей стали:

Дарія Білодід, яка у ваговій категорії до 57-ми кілограмів іпоном перемогла фінку Еріку Ваугконен. Для Дарії ця медаль стала 1-ою після бронзи на Олімпійських іграх.

У ваговій категорії до 63-ох кілограмів не виявилося рівних Анастасії Антипіній. Дзюдоїстка не залишила шансів Александрі Соколовській із Польщі.

Також на найвищу сходинку п’єдесталу піднявся Артем Хомула. У ваговій категорії до 73-ох кілограмів він переміг бельгійця Еруна Каса.

Срібним призером став Денис Тупицький (до 60 кг), а володарями бронзових нагород – Бекірбек Морґоєв (до 60 кг), Кирило Самотуг (до 60 кг), Станіслав Сємков (до 66 кг).

Усього Україну на змаганнях представляють 20 дзюдоїстів.

Нагадаємо, що наприкінці квітня на чемпіонаті Європи в Софії золото Україні приніс лише Богдан Ядов (вагова категорія до 66-ти кілограмів).