• 11.05.2024 16:06

Вольові перемоги англійських грандів

“Манчестер Сіті” та “Тотнем” з однаковим рахунком обіграли “Астон Вілу” й “Саутгемптон” – 2:1

“Манчестер Сіті” із Олександром Зінченком в стартовому складі немало попсував собі нерви проти “Астон Віли”. Бірмінґемський колектив забив вже на 1-ій хвилині, у воротах Едерсона розписався Макґін. Але “містяни” швидко прийшли до тями, і ще до перерви відповіли своїми 2-ма м’ячам, Фоден та Родрі вивели манчестерців уперед. Однак перед самим свистком на перерву завдання ускладнилося. Стоунз бачив перед собою червоне світло за грубу гру, тож “містяни” залишилися в меншості.

По переві склади стали рівними, отримавши 2-гу жовту Кеш покинув поле. Зрештою підопічні Ґвардіоли без особливих проблем втримали переможний результат – 2:1.

А ось “Тотнем” проводив свій 1-ий матч без Жозе Моурінью. Підопічні молодого Раяна Мейсона буквально провалили 1-ий тайм, зазнавши мінімальної поразки після голу Інґза.

Однак в 2-му таймі “шпори” зібралися з силами і показали той футбол, якого від них очікують вболівальники. Завдяки своїй активності лондонці відновили паритет після голу Бейла. А вже на 90-ій хвилині Сон забив переможний м’яч, який ознаменував вольову перемогу “Тотнема” – 2:1.