• 17.05.2024 05:08

Невдалий день міланців

У 32-му турі Серії А обидві міланські команди не зуміли перемогти

Футбольну середу в Італії розпочав “червоно-чорний” представник Мілана, причому зробив це успішно. На 30-ій хвилині Чалханоґлу відзначився влучним ударом та вивів свою команду вперед. Однак під завісу матчу підопічні Стефано Піолі примудрилися пропустити двічі й програли “Сасуоло” в рідних стінах – 1:2.

“Інтер” теж підходив до матчу проти “Спеції” у статусі очевидного фаворита, але старт матчу змусив шанувальників “нерадзурі” добряче понервувати. На 12-ій хвилині господарі вийшли уперед, гол на свій рахунок записав Фаріас. Втім ще до перерви Перішич відновив паритет, і здавалося, що в 2-му таймі “Інтер” своїх суперників дотисне. Але гравці “Спеції” виявилися міцними горішками, вони вистояли в обороні та розписали мирову з лідером першості – 1:1.