• 20.09.2024 23:35

«Ворскла» залишає єврокубки через гол, якого не було

27 Лип 2022, 22:49 ,

Полтавський колектив припиняє свій єврокубковий шлях.

Вигравши перший поєдинок протистояння з «АІКом» із рахунком 3:2, «Ворскла» не зуміла закріпити свою перевагу в другій зустрічі, яка відбулася так само у Стокгольмі.

Полтавці надійно трималися майже увесь перший тайм, однак перед самим свистком на перерву пропустили від Мендеса. Відтак, цього забитого м’яча вистачило шведам, аби в підсумку перевести гру в екстратайм.

А вже на цій стадії гри «ворскляни» зіштовхнулися з несправедливістю. Після одного зі стандартів Бйорнстрьом завдав удару по воротах, проте Різник у ефектному стрибку відбив м’яч з лінії воріт. Втім, головного арбітра зустрічі зі Сербії, вочевидь, «засліпило», внаслідок чого він на рівному місці зарахував гол, якого не було – 2:0.

Відтак, шведська команда зуміла втримати переможний результат і, перемігши зі загальним рахунком 4:3, вибили «Ворсклу» з єврокубків…