• 21.09.2024 05:35

“Лідз” не впустив “Ліверпуль” у четвірку

20 Кві 2021, 0:11 ,

Підопічні Юрґена Клопа упустили перемогу на останніх хвилинах у грі з “Лідзом” – 1:1

У 1-му таймі перевагою володіли гравці у червоній формі, саме вони й відкрили рахунок. Після хорошої комбінації м’яч дійшов до Мане, якому не залишалось нічого іншого як закотити круглого у порожні ворота.

По перерві “Лідз” заграв значно краще. Підопічні Марсело Б’єлси почали домінувати, перейшли до гри 1-им номером. Втім, господарів суттєво підвела реалізація, чудові нагоди змарнували Бамфорд та Робертс. Все таки активність “Лідза” дала свої плоди, на 87-ій хвилині Льоренте зрівняв рахунок, вколотивши м’яч у сітку після подачі від прапорця.

“Лідз” – “Ліверпуль” – 1:1

Голи: Льоренте, 87 – Мане, 31

“Лідз”: Мельє, Аліоскі (Кліх, 79), Стрейк, Льоренте, Ейлінґ, Філіпс, Далас, Гарісон, Робертс (Ернандес, 86), Кошта (Поведа, 67), Бамфорд

“Ліверпуль”: Алісон, Робертсон, Кабак, Фабінью, Александр-Арнольд, Алькантара, Мілнер, Вейналдум, Жота (Окслейд-Чемберлен, 81), Мане (Салах, 71), Фірміно

Попередження: Далас, 25; Аліоскі, 37 – Фірміно, 39