• 20.09.2024 05:34

Результативний дебют Йовічевіча у «Шахтарі»

Хорватський фахівець дебютував на посаді наставника донеччан.

Вчора, 22-го липня, «Шахтар» провів свій 1-й матч на чолі з новим наставником. Підопічні Іґора Йовічевіча зійшлися з нідерландською «Фортуною» з міста Сітард, яка, до слова, дала донецькій команді серйозний бій.

Вже до 14-ї хвилини зустрічі господарі поля вигравали з рахунком 2:0, двічі розписавшись у воротах Трубіна. Втім, «гірники» ще до перерви завдяки забитим м’ячам Степаненка та Сікана змогли відновити паритет, тож команди пішли відпочивати за нічийного рахунку.

У середині 2-го тайму «Шахтар» навіть зумів повести в рахунку, коли відзначився Очеретько, однак втримати звитягу «помаранчево-чорні» не зуміли. На 69-й хвилині Нослін оформив дубль у ворота донеччан, внаслідок чого вирвав нічию для своєї команди – 3:3.