• 19.05.2024 21:43

«Динамо» та «Фенербахче» сильнішого не виявили

20 Лип 2022, 23:02 ,

У 1-му матчі кваліфікації Ліги чемпіонів команди розійшлися миром.

Сьогодні, 20-го липня, «Динамо» розпочало свій єврокубковий шлях – у 2-му кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів. У номінально домашньому для себе матчі кияни приймали «Фенербахче».

У 1-му таймі ініціативою володіла турецька команда, хоча гостроти біля воріт Бущана особливо й не було. Відтак, команди пішли на перерву без забитих м’ячів.

В 2-й половині зустрічі ігрова перевага була вже на боці підопічних Мірчі Луческу, які кілька разів таки змусили турецьких вболівальників понервувати. Хай там, як відтворити свою перевагу в рахунку на табло киянам не вдалося.

У підсумку, жодна з команд не спромоглася забитий бодай один м’яч, тож поєдинок завершився нульовою нічиєю – 0:0. Все вирішиться у Стамбулі…

«Динамо» – «Фенербахче» – 0:0