• 29.04.2024 12:33

Ударом з кутового: неймовірний гол Шведа у ворота «Вольфсбурґа»

16 Лип 2022, 20:43 , ,

Ще один наш співвітчизник відзначився забитим м’ячем у товариській зустрічі.

Український вінґер «Мехелена» Мар’ян Швед, який, до слова, сьогодні святкує свій день народження, взяв участь у товариському поєдинку своєї команди із «Вольфсбурґом». Наш співвітчизник з’явився у стартовому складі «червоно-жовтих».

Ще до перерви «Мехелен» пропустив чотири м’ячі, замівши відповісти лише одним точним ударом – відзначився саме Швед. Ще й як відзначився: Мар’ян взявся виконувати кутовий удар, однак замість подачі від прапорця закрутив м’яч у ворота.

Варто відзначити, що в 2-му таймі Швед записав до свого активу ще й асист. Українець виконав подачу з правого флангу, а Хайреманс головою замкнув передачу.

Хай там як, зусиль Мар’яна не вистачило «Мехелену» навіть для того, аби вирвати нічию – 3:4 на користь німців.

5
Один коментар до “Ударом з кутового: неймовірний гол Шведа у ворота «Вольфсбурґа»”