• 14.05.2024 08:00

Гармата Малини розстріляла “Ювентус”

Українець з «Аталанти» Руслан Малиновський забив переможний гол “Ювентусу” в серії А (1:0).

27-річному українському атакувальному півзахиснику не знайшлося місця у стартовому складі берґамської команди, але він з’явився на полі на 72-ій хвилині. А на 87-ій — приніс перемогу, 3 очки та перевагу в турнірній таблиці (“Аталанта” — 3-тя, 64 пункти, “Ювентус” — 4-ий, 62).

Це 4-ий гол нашого хлопця в 29-ти матчах сезону в Італії. Авторитетний портал “WhoScored” оцінив Руслана Малиновського в 7,3 бала.

За 19 хвилин на поле українець завдав 2 удари в рамку, 20 разів доторкнувся до м’яча, віддав 9 влучних передач з 9-ти (100%) і зробив 1-не успішне обведення. Вищі оцінки отримали Хуан Куадрадо з «Ювентуса» (7,8), а також гравці “Аталанти” Хосе Луїс Паломіно (7,7), Рафаел Толой (7,5) і Ремо Фройлер (7,4).