• 14.05.2024 08:03

“Барселона” – володар кубка Іспанії

18 Кві 2021, 0:46 ,

У фінальному матчі “синьо-гранатові” розгромили “Атлетік” з Більбао – 4:0

“Барселона” із 1-их хвилин вийшла налаштованою на успіх, тиск на ворота Сімона був від самого старту. Проте, баски дивом зуміли вистояти у 1-ій половині та втримали бодай нічийний рахунок.

По перерві усе змінилось. На 60-ій хвилині Ґрізман відкрив рахунок з асисту де Йонґа, чим започаткував цілий парад голів. За 3 хвилини відзначився й сам голандець, влучно пробивши головою. Далі забивати настала черга Месі: спершу Ліонель точно пробив повз голкіпера після пасу того ж де Йонґа, а згодом аргентинець оформив дубль, віддячивши Альбі за хорошу передачу.

У підсумку, 4:0 – “Барселона” виграла 31-ий кубок Іспанії, який став 1-им трофеєм Рональда Кумана на чолі керманича каталонців.

“Атлетік” – “Барселона” – 0:4

Голи: Ґрізман, 60; де Йонґ, 62; Месі, 69, 72

“Атлетік”: Сімон, Де Маркос, Альварес (Нуньєс, 67), Мартінес, Баленсіаґа, Беренґер (Весґа, 53), Д. Ґарсія, Лопес (Берчіче, 67), Муніаін (Лекуе, 46), Вільямс (Вільяліґра, 67), Р. Ґарсія

“Барселона”: Тер Штеґен, Дест (Роберто, 73), Піке (Араухо, 82), Ленґле, Альба, Бускетс, де Йонґ, Педрі (Моріба, 82), Мінґеса (Брейтвейт, 87), Ґрізман (Дембеле, 87), Месі

Попередження: Д. Ґарсія, 39; Берчіче, 90