• 21.05.2024 19:07

Чемпіонські перегони завершено

17 Кві 2021, 21:24 ,

“Динамо” обіграло донецький “Шахтар” і практично оформило чемпіонство

“Шахтар” від самого старту матчу намагався володіти м’ячем, а “Динамо” прогнозовано грало від оборони. Посеред 1-го тайму кияни дішли до штрафного майданчика “гірників” і Андрієвський опинився на газоні після поштовху Маркоса Антоніу – Монзуль призначила пенальті. До м’яча підійшов Де Пена, який декілька турів тому хибив з позначки. Однак, цього разу Карлос пробив без шансів для Трубіна, який хоч і вгадав напрям удару, але нічого не зміг подіяти з потужним ударом уругвайця.

По перерві донеччани контролювали м’яч, але гостроти від них було вкрай мало. Натомість “Динамо” виходило в контратаки і загрожувало воротам Трубіна, але відзначитись не змогло. У підсумку, 1:0 – “динамівці” обігрують “гірників” у практично стають чемпіонами України, 10-очковий відрив все говорить сам за себе.

“Шахтар” – “Динамо” – 0:1

Гол: Де Пена, з пен., 34

“Шахтар”: Трубін, Додо, Бондар, Кривцов, Матвієнко, Степаненко, Майкон (Судаков, 82), Маркос Антоніо (Тете, 46), Марлос (Дентіньйо, 71), Соломон (Фернандо, 64), Мораєс

“Динамо”: Бущан, Кендзьора, Попов, Забарний, Миколенко, Шепєлєв, Андрієвський (Шапаренко, 71), Буяльський (Гармаш, 79), Караваєв (Циганков, 75), Де Пена (Родріґеш, 71), Бєсєдін

Попередження: Матвієнко, 25; Бондар, 27; Майкон, 41; Кривцов, 90+1 – Кендзьора, 31; Буяльський, 65

0
Один коментар до “Чемпіонські перегони завершено”
  1. Теперішнє чемпіонство буде 16 в Україні.Плюс Динамо було 13 раз чемпіоном СРСР.Наступне буде ювілейним 30 і третя зірка на футболках.