• 17.05.2024 10:59

Сенсація в Ужгороді

17 Кві 2021, 16:03 ,

“Минай” сенсаційно обіграв чернігівську “Десну” в рідних стінах

Закарпатський колектив взяв приклад з львівський конкурентів, які вчора обіграли “Олександрію” (3:1), і з таким же рахунком здолав “Десну”. У середині 1-го тайму “минайці” отримали право на пенальті, не за правилами зіграли проти Ахмедзаде. Штатний пенальтист Анатолій Нурієв з точки не схибив та відкрив рахунок. До перерви Нурієв відзначився вдруге, отримавши м’яч після філігранної передачі Ахмедзаде, він влучно пробив у правий кут.

У 2-му таймі “Минай” взагалі довів рахунок до розгромного, потужним ударом в дев’ятку забив Пиняшко. “Десна” швидко відквитала 1 м’яч, 2-ий тур поспіль відзначився Імереков. На більше чернігівці не спромоглися, тож гра закінчилась перемогою закарпатців – 3:1.

“Минай” – “Десна” – 3:1

Голи: Нурієв, 23, з пен.; 39; Пиняшко, 50 – Імереков, 56

“Минай”: Попович, Саків, Лопирьонок, Матіч, Маємбе, Петрусенко, Ткачук (Мілевський, 79), Бойко (Малепе, 79), Кожанов (Пиняшко, 42), Нурієв, Ахмедзаде (Сніжко, 66)

“Десна”: Литовка, Сухоцький, Там (Гітченко, 46), Імереков, Конопля (Полегенько, 74), Огіря, Домбровський (Чепурненко, 54), Арвеладзе (Волков, 54), Картушов, Гуцуляк, Дегтярьов (Безбородько, 46)

Попередження: Там, 23; Огіря, 58; Волков, 63; Картушов, 77