• 15.05.2024 15:46

Здолали грізну Канаду: Фінляндія – чемпіон світу з хокею

29 Тра 2022, 23:16

“Суомі” стали тріумфаторами головного міжнародного турніру з хокею.

У фінальному поєдинку цьогорічного чемпіонату світу з хокею зійшлися Фінляндія та Канада. Незважаючи на мінімальну перемогу в 2-му період, надалі за ходом зустрічі “червоно-білі” зіштовхнулися з неабиякими труднощами.

У заключному періоді поєдинку фіни відповіли своїми точними кидками – одразу трьома. Два точні удари Ґранлунда та гол Армії принесли їм хорошу перевагу, внаслідок чого залишалося лише втрати позитивний результат.

Хай там як, збірна Канади також здаватися не планувала. Граючи вже без воротаря, наприкінці гри зусиллями Вайтклауда та Комтуа канадці здійснили ефектний камбек та перевели гру в овертайм – 3:3.

Зрештою, уникнути поразки в матчі Канаді таки не вдалося. В овертаймі Фінляндія заробила право грати в більшості, яким успішно скористався Манінен, принісши перемогу своїм команді. Як наслідок, 4:3 – фіни у надскладному поєдинку переграли канадців і стали чемпіонами світу з хокею.

“Фінляндія” – “Канада” – 4:3 (ОТ)